Dovolená Na Ostrově

Už je to několik let co žijeme s Nikolou a spolu a náš sexuální život byl vždy dostačující. Ne sice velkolepý, ale dost dobrý. Teď je jí třicet osm let a o některé oblasti úplně ztratila zájem. Zvláště se mi zdálo, že úplně ztratila zájem o orální sex, jakoby se prostě rozhodnula, že už nikdy nechce mít semeno v puse. Řekla mi, že sama neví proč, ale najednou je jí to nepříjemné.
Napadlo mě, že je to trošku divné, zvlášť vzhledem k minulosti, kdy mých výstřiků musela spolykat snad stovky. Ale zpátky k našemu příběhu. Asi bych vám ji měl popsat. Je vysoká asi sto padesát sedm centimetrů, váží kolem padesáti šesti kilo, má pěkné tělo s mírami 91-68-89, skoro černé vlasy a modré oči a růžovou pokožku, dlouhé nohy a kulatý zadeček. Její kundička je stále pěkně těsná i díky poporodním komplikacím u jednou ze tří dětí. Ale i tak má super postavu.
Přetlak z práce a všeho kolem už si začínal vybírat svou daň a tak si navykla jezdit vždy na několik dní pryč. Až dosud to byl vždycky výlet spojený s návštěvou rodičů a sester. Jenže nedávno se její rodina přestěhovala, takže teď bydleli jen dvě hodiny cesty od nás a tak je viděla mnohem častěji, a i proto se letos rozhodla pro jinou cestu. Dohodla se s naší kamarádkou Terezou, že vyrazí na krátkou cestu na jih za teplem. Nikola dokonce sehnala i jeden hotel, ve kterém, dostaly slušnou slevu dík známostem ve firmě. Odjížděly v neděli v noci a plánovaly, že tam budou brzy ráno.
V tuto chvíli bych měl nejspíš popsat i naši kamarádku Terezu. Je blond a moc pěkná, ale není zrovna ten modelkovský prototyp. Některé části jejího těla jsou dost velké, včetně prsou, a taky mívá někdy problém s nadváhou. Jenže všechno tohle zvládá úplně v pohodě a je rozkošná. Sama o sobě tvrdí, že je pěkně divoká, hodně času tráví sexem a dokonce s jedním ze svých milenců navštívila swingerspárty. No ale zpátky k původnímu příběhu.
Byla to prý báječná dovolená. Prolezly nejrůznější restaurace a bary, spálely se na pláži a navštívily místní palmový háj. Hned první den se seznámily s asi dvacetiletým mladíkem, který tu pracoval. Prý ale jen jako přátelé. Později ho večer potkaly znovu v mexické restauraci, kde pracoval po večerech v druhém zaměstnání. Víc si povídali a nabídl jim, že je provede po místních zajímavých místech. Během příštích několika dní s ním obě nepokrytě flirtovaly.
Poslední večer se zase vyrazily do mexické restaurace a Matt měl právě službu. Seděly v odděleném boxu, během celých tří hodin flirtovaly s Mattem. Tereza dokonce měla plno dvojsmyslných narážek, vypadalo to, že se ho snaží přivést do rozpaků. Když odcházely, vsunula Tereza k účtu lístek pro Matta. Na něj napsala číslo jejich pokoje a to aby se po své službě určitě zastavil. Jen Nikole o tom řekla až o mnoho později. Navštívily pak ještě několik barů a vlastně se necítily unavené. Jen je celé tělo pálilo od sluníčka. Kolem půlnoci Tereza prohlásila, že se musí vrátit na pokoj a vyspat se, aby ráno přežily zpáteční cestu. Teprve pak dodala, že nechala vzkaz Mattovi, kterému o půlnoci končí služba.
Mluvil jsem s Nikolou chvíli poté, co se vrátily do pokoje. To bylo asi čtvrt na jednu. Říkala něco o večerním tahu městem a zmínila se i o vzkazu pro Matta. Zeptal jsem se, co bude dělat, když se skutečně objeví a klidně prohlásila, že ho přenechá Tereze.
O několik minut později skutečně někdo klepal na dveře. Tereza otevřela a stál tam Matt. Nikola se do telefonu omluvila, že musí jít, ale slíbila mi, že zavolá, až se ráno probudí. Nakonec mi volala asi za dvě hodiny a měla pro mě hodně zajímavý příběh.
Tereza pozvala Matta dál a ten se předvedl s lahví tequily a taky pár sklenicemi vína. Řekl, že nevěděl, co mají rády a tak vzal od každého něco. Tereza zakřičela bouchaná, chytila tequilu a šla najít nějaké skleničky. Po několika panácích si spolu povídali stále více přátelštěji. Nikole bylo zcela jasné, kam tenhle večer míří. Cítila se trošku bezmocně, protože byla příliš opilá na to, aby v jednu v noci někam vyrazila sama, a bylo jí nepříjemné tu zůstávat. Navrhla tedy, že si půjde dát hodně dlouhou koupel a mezitím budou mít oni dva ložnici jen pro sebe.
Ležela v horké vodě a slyšela Terezino chichotání, občasné zasténání a zase smích. Nechala svou fantazii pracovat a představovala si, co se asi děje ve vedlejší místnosti. Docela ji to vzrušilo. Asi po hodně už byly voda dost studená a Nikola musela ven. Myslela si, že vzduch je už čistý, protože za dveřmi nic neslyšela. Natáhla si župan, pomalu otevřela dveře a hlasitě oznámila, že jde dál.
Vešla do pokoje a viděla Matta, který seděl v křesle. S rozepnutou košilí a od pasu dolů nahý. Tereza klečela na podlaze mezi jeho nohama a prsa jí koukaly z šatů. Velmi pomalu sála Mattův penis… Nikola chtěla odejít, ale Tereza ji zastavila. Prý nikam nemusí, protože oni jsou skoro u konce a Matt musí stejně brzy odejít.
Nikola se cítila trošku divně, ale zároveň byla dost vzrušená. Vlastně v pokoji nemohla najít jediné místečko, kde by je neměla přímo na očích. Takže se rozhodla, že se uloží do postele a bude je dál sledovat. Občas pak prohodila poznámku o tom, jak pěkně jeho penis vypadá a že Tereze to opravdu jde. Po několika minutách se Tereza otočila a prohlásila, že by jí měla jít pomoci. Nikola zčervenala a řekla, že nemůže. Vstala, aby si namíchala další drink a přitom musela projít přímo vedle nich. Vypila skleničku rychle a hned si do jiné nalila víno.
Byla jen pár metrů od nich a měla dokonalý výhled na Tereziny ústa, sající Mattův penis. Vždycky ho brala do úst asi polovinu, a zastavovala se pokaždé, když se vrátila ke špičce, kterou sála a pomalu po ní vířila jazykem. Matt ji střídavě sledoval a střídavě měl zavřené oči. Tereza vydechla, aby se uklidil a dal jí ještě trošku. Nikola se optala čeho, a dostala odpověď, že už Matt vystříkl jednou. Poprvé to trvalo jen několik okamžiků a byl konec. Tereza přiznala, že si to chtěla s Mattem rozdat, ale od sluníčka spálená kůže ji opravdu bolela, především na zadku. Nikola se ptala, jak dlouho už to takhle dělají. Prý se Tereza už dvacet minut snaží, ale nemůže ho znovu přivést k výstřiku. Matt dodal, že tohle je u něj normální, poprvé je hotový rychle a potom pokaždé trvá opravdu dlouho, než vystříkne znovu. Obě ženy se na sebe podívaly a Tereza vydechla. „Teď je mi teprve líto, že si to s ním nemůžu pořádně rozdat.“Po několika dalších minutách Matt poznamenal, že opravdu bude muset zase do služby. Tereza vypadala dost zklamaně, že jej nedokáže znovu uspokojit. Zeptala se, jestli je opravdu uvolněný a jestli já dá ještě pár minut? Matt přiznal, že by potřeboval vystříknout. Že už ho koule opravdu bolí. Jenže už tu může zůstat tak maximálně pět minut a bude muset jít.
Tereza začala znovu sát a zároveň se zadívala na Nikolu. O několik minut později to vzdala. Nejde to a navíc už ji začínají bolet ústa a krk. Matt měl v obličeji neuvěřitelně zklamaný výraz, ale souhlasil. Tereza se zvednula a posadila se vedle něj. V tu chvíli se Nikola otočila a sehnula hlavu blíž k jeho penisu. Vsála jej hned do úst. Kleknula si mezi jeho kolena a hlavou poskakovala na tvrdém kolíku. Na chvíli přestala, pustila jej z úst, přejela jazykem po celé délce a vsála do pusy koule. Nikola ji sledovala a vydechla. „Jo holka, jeď!“ Tereza se otočila a drobným úsměvem oznámila. „Nemůžeme ho přece takhle nechat odejít.“Vrátila se ke špičce jeho žaludu a ohrnula rty. Pomalu si jej zasunula do úst, sklouzla po jazyku a do krku. O sekundu nebo dvě později už jej měla v ústech celý a nos tiskla do jeho ochlupení. Matt s Terezou v souzvuku zalapali po dechu. Nikola pak klouzala nahoru a dolů po jeho klacku, zajížděla špičkou vždycky až do krku. Netrvalo to dlouho a Matt začal přirážet do Nikoliných úst. Nikola jen spokojeně sténala vzrušením. Tereza se zvedla a udělala něco naprosto neočekávaného. Sáhla pod Nikolin župan a začala masírovat její klitoris. To poslalo Nikolu za okraj, a zatímco se zmítala ve vlnách orgasmu, dál rychle polykala Mattův penis.
Zdálo se jí, že je penis při každém pohybu tvrdší a tvrdší. Přejížděla po něm jazykem a sála ho po celé délce. Pak Matt najednou zakřičel: „Ohh můj Bože, už budu stříkat!“ Nikola se odtrhla a kývnula na Terezu. Ta vzala ptáka do úst a právě když sevřela rty, začal Matt stříkat. Snažila se všechno spolykat, ale i tak se pár kapek dostalo koutkem na rty a tvář. Sála jej ještě několik minut, dokud jeho penis úplně nezvadl.
Matt se vzpamatoval a přiznal, že se mu vůbec nechce odcházet, ale přesto musí. Všichni se shodli na tom, že i ony potřebují jít spát, před brzkou ranní cestou. Matt se oblékl, políbil obě na tvář a pak odešel.
Tereza se otočila k Nikole a řekla, že to byla pěkná podívaná. Ta přiznala, že ještě nikdy nebyla při kouření takhle vzrušená. Vždycky jej spíš brala jako něco co dělá pro uspokojení muže, které ji moc nebralo. Prostě pro ní bylo jen nutnou předehrou. Obě teď byly trošku v rozpacích, ale v místnosti se stále vnášel opar vzrušení a alkoholu. Tereza se ještě zeptala, proč Nikola nenechala Matta vystříknout do svých úst. Prý že i když věděla, že mi lehký flirt příliš nevadí, nechtěla to opravdu udělat. Tereza podotkla: „A myslíš si, že tvrdý pták mladýho kluka v puse, spadá zrovna do téhle kategorie?“„Nevím, ale cítím se takhle lépe. Vlastně jsem neudělala o moc víc, než několik polibků na tu část těla, kterou jsi ty předtím pěkně sála.“ „O tom by se dalo dost polemizovat,“ ozvala se Tereza. Matt by určitě vystříkl i bez jejích úst a to všechno v důsledku Nikolina sání, které z toho všeho udělalo opravdový orální sex.
Tohle téma ještě rozebíraly celou cestu zpátky domů a Nikola cítila, jak je znovu vzrušená. Když přišla domů, byla pěkně mokrá a nadržená. To co následovalo potom, bylo hodně příjemné a divoké, ale to už je zase jiný příběh.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s